Xiaomi Mi Robot Vacuum

Chytrý robotický vysavač Xiaomi, plánování trasy pro maximální efektivitu, automatické dobíjení, vysoký sací výkon, tichý Jedná se o robotický vysavač s japonským motorem NIDEC. Ten poskytuje výkon 55 W a sací tlak až 1800 pA. Je vybaven HEPA filtrem. Disponuje 12 senzory pro dokonalou ori ... více
Objednací kód: 95XIW957
Kód výrobce: 6970244529862
Výrobce: XIAOMI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:  2 týdny
Cena bez DPH: 7 017 Kč
Cena s DPH: 8 490 Kč
Porovnání Oblíbené

Chytrý robotický vysavač Xiaomi, plánování trasy pro maximální efektivitu, automatické dobíjení, vysoký sací výkon, tichý

Jedná se o robotický vysavač s japonským motorem NIDEC. Ten poskytuje výkon 55 W a sací tlak až 1800 pA. Je vybaven HEPA filtrem. Disponuje 12 senzory pro dokonalou orientaci. 5200 mAh baterie zaručuje až 2,5 hod. nepřetržitého vysávání (až 250 m2). Vysavač disponuje Wi-Fi. Lze jej ovládat pomocí aplikace Mi Home.

Již žádné otravné vysávání!

Proč ztrácet čas nesmyslným uklízením a vysáváním? Dělejte něco zábavnějšího a práci přenechte strojům. Tento chytrý robotický vysavač Mi Robot Vacuum Cleaner může začít s vysáváním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce. Má vysoký sací výkon díky kvalitnímu japonskému motoru značky NIDEC, který pojme až 0,67 m3 vzduchu za minutu o tlaku až 1800 Pa.

Velkokapacitní 5200mAh Li-Ion baterie udrží robota v chodu až 2,5 hodiny, poté si vysavač sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Nemusíte se skutečně o nic starat. Pouze vysypete nádržku se smetím.

Jak je u Xiaomi dobrým zvykem, veškeré nastavení i samotný průběh čištění můžete sledovat přes mobilní aplikaci Mi Home na Androidu i iOS.

Vlastnosti:

Mapování okolí a plánování trasy
Laserový senzor vzdálenosti a další senzory
Automatické dobíjení
Vysoký výkon
Tichý
Nastavitelný hlavní kartáč
Čistý design
5200mAh baterie
Jednoduché ovládání pře aplikaci Mi Home

Parametry a specifikace

Operační systém
Kompatibilita s OS: Android, iOS

Napájení a baterie
Napájení Akumulátor

Komunikace
Bezdrátová komunikace Wi-Fi
Propojení s mobilním zařízením Ano

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
WiFi Ano
Senzory (čidla) 12 senzorů pro dokonalou orientaci
Typ baterie Li-Ion/Li-Pol Li-Ion
Kapacita baterie (mAh)-přesná 5200
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Facebook Logo
Mobilsalon