Motorola Moto E32s 4+64GB DS GSM tel. Misty Silver

Motorola Moto E32s je novinka na trhu. I přes jeho nízkou cenu nabídne skvělý výkon a kvalitní foto soustavu. Mobil disponuje odolností IP52, který ho dělá voděodolným. Na odemknutí zařízení určitě využijete rychlý způsob čtečky otisků prstů. Zprostředkuje ostrý obraz v živých barvách za všech okoln ... více
Objednací kód: V-MOTOE32sSI64
Kód výrobce: PATX0025PL
Výrobce: MOTOROLA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 726 Kč
Cena s DPH: 3 299 Kč
Porovnání Oblíbené

Motorola Moto E32s je novinka na trhu. I přes jeho nízkou cenu nabídne skvělý výkon a kvalitní foto soustavu. Mobil disponuje odolností IP52, který ho dělá voděodolným. Na odemknutí zařízení určitě využijete rychlý způsob čtečky otisků prstů. Zprostředkuje ostrý obraz v živých barvách za všech okolností od soukromých videochatů až po hraní zběsilých her, a to vše v plynulých 90Hz.

Ocenitelný výkon
Zažijte na vlastní kůži skvělý výkon smartphonu Moto E32s. Tvořte, spolupracujte a věnujte se multitaskingu s jistotou díky procesoru MediaTek Helio G37 a mějte své aplikace a informace vždy připraveny na pozadí pro dosažení plynulého zážitku. Dost energie až do dalšího dne na jedno nabití 5000mAh baterie s jistotou rychlého dobití. Roli pamětí zde hraje 3GB RAM operační paměť a 32GB uložiště pro důležité soubory, fotografie či hry. Úložnou paměť lze i navýšit pomocí microSD karty o maximální velikosti 1 TB.

Zdokumentujte každý váš životní okamžik
Pořizujte kvalitní snímky či video záznam v rozlišení Full HD skrze trojitou fotosoustavu nebo přední selfie kameru.

Režimy hlavního fotoaparátu:

Panorama
Noční vidění
Macro Vision
Efekt makeup
HDR a mnoho dalších
16MPx hlavní fotoaparát
2MPx macro objektiv
2MPx hloubkový senzor
8MPx přední kamera

Balení obsahuje
Moto E32s
Adaptér
USB-C kabel
Návod
Nástroj pro vložení SIM karty
Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

-|CZ|SK|EN