Huawei Watch GT 2 Rose Gold

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm; mají dotykový 1,2 palců velký AMOLED displej. Rozlišení 390 x 390 pixelů s jemností displeje 326 ppi dává uživateli bezkonkurenční vizuální zážitek. Celkový průměr ciferníku je 42 mm a je tedy velmi kompaktní. Watch GT 2 42mm chrání vysoce kvalitní 3D s ... více
Objednací kód: 95HWW27
Kód výrobce: Diana-B19B
Výrobce: HUAWEI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 636 Kč
Cena s DPH: 4 399 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm

mají dotykový 1,2 palců velký AMOLED displej. Rozlišení 390 x 390 pixelů s jemností displeje 326 ppi dává uživateli bezkonkurenční vizuální zážitek. Celkový průměr ciferníku je 42 mm a je tedy velmi kompaktní.

Watch GT 2 42mm chrání vysoce kvalitní 3D sklo integrované do minimalistického designu. Jemné řemeslné zpracování hodinek, zvláště pak Milanese řemínku ve spojení s vrstvou DLC dělá hodinky odolnějšími. V těle Watch GT 2 42mm můžeme nalézt 4GB vnitřní paměti díky níž si můžeme stáhnout oblíbenou hudbu a tu si následně pohodlně pustit do bluetooth sluchátek.

  • GPS a GLONASS: používají tak dva systémy určování polohy společně s detekcí více satelitů ke zvýšení přesnosti určování polohy

Funkce:

  • Na hodinkách je předinstalováno několik odborných tréninkových stupňů od začátečníků po pokročilé, což uživatelům poskytuje profesionální a efektivní trénink. Hodinky také nabízejí monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s budoucím tréninkem.
  • Hodinky jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a díky inovativní technologii světelné dráhy mohou hodinky přesněji detekovat širší škálu srdečního tepu uživatelů. Ve spojení s inteligentním algoritmem srdeční frekvence mohou hodinky sledovat váš srdeční rytmus po celý den i když spíte. Huawei využívá infračervené světlo k detekci srdeční frekvence, které je bezpečné a méně rušivé.
  • Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM a srdeční tep je snímán dokonce i během plavání. Sledováním vašeho stylu plavání, počtu temp, SWOLF, vzdálenosti, času, kalorií a rychlosti mohou hodinky zaznamenat výsledky vašeho tréninku. Hodinky sledují váš klidový srdeční rytmus a přidává další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí bradykardií a jinými srdečními stavy/vadami. Hodinky vám pošlou připomenutí, když vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity si můžete přizpůsobit a zkontrolovat srdeční frekvenci v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2 42mm mají výdrž baterie až 7 dní , 15 hodin s GPS. Uživatelské prostředí je v češtině.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Modelová řada Huawei Watch GT 2
Měření tepové frekvence Měření TF ze zápěstí
Kompatibilní OS telefonu Android + iOS
Jazyk rozhraní CZ
Vodotěsnost 50 m (5 ATM)
Určení Dámské
Úhlopříčka displeje ["] 1,2
Typ displeje AMOLED
Barva těla Zlatá
Barva řemínku Zlatá
Typ řemínku Elegantní
Materiál řemínku Nerezová ocel
Konektivita Bluetooth
Výdrž baterie(běžné používání) 7 dní
Výdrž (bežné použ.) - rozsah 7 - 10 dní
Hmotnost [g] 29
Facebook Logo
Mobilsalon