*

 • Články
 • Officiální partneři firmy Limobar

Officiální partneři firmy Limobar


Vše skladem na pobočkách

  Více než 30 druhů příchutí sirupů, vyměnitelné bombičky, výrobníky sody, náhradní lahve,...Svěží sirupy LimoBar

  K výrobě dobré limonády vám nyní stačí pouza voda a lahodný sirup LimoBar. Ten obsahuje vysoký podíl ovocné složky (podíl ovoce dosahuje v ovocných sirupech minimálně 33 %). Nabízí skvělou chut s nízkým obsahem kalorií. Sirupy obsahují izoglukózu a sladidlo se sníženým obsahem energie. Na limonádě vyrobené ze sirupů LIMO BAR si pochutnáte a přitom nepřiberete.

  Doporučený poměr ředění: jeden díl sirupu na 23 dílů sycené vody. Sirupy od LIMO BARu vám umožní v pohodlí domova a za vynikající cenu vykouzlit z 500 ml sirupu až 12 litrů chutného nápoje.
Domácí soda vs sirupy LimoBar


  LIMOBAR vstupuje na český trh se zcela novou generací výrobníků domácí sody, která dovoluje využít potenciál kvalitní kohoutkové vody na maximum. Výhodou výrobníků je snadná obsluha, údržba, bezpečnost a špičkový design. Udělejte si i vy domácí sodu chutnější, zdravější a rovněž i levnější.


Výměna bombiček LIMOBAR nebo SODASTREAM


ORIENTACE NA DESIGN A TECHNOLOGIE

  Značka LIMO BAR vznikla s cílem přinést trvalé inovace i do oboru, ve kterém se dosud zdály zbytečné či dokonce nemožné.

  Naše výrobníky sody sbírají světová ocenění za inovační přístup a poskytují možnosti, které dělají domácí sodu chutnější, zdravější a rovněž i levnější.Inovujeme

  U všech našich výrobků se klade hlavní důraz na kvalitu, chytrou funkčnost a moderní design. Nápady na nový design výrobníků nebo nové příchutě našich sirupů vznikají pořád přímo v naší společnosti.

Facebook Logo
Mobilsalon